Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 29 kwietnia 2015

KONKURS

Uwaga! ‪#‎KONKURS‬!
Moi drodzy książkoholicy, z okazji zbliżającej się majówki mam dla was konkurs, w którym do wygrania jest książka pani Renaty L. Górskiej "Za plecami anioła".
Jak zdążyliście się przekonać, śledząc moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/ksiazkoholicy14 i czytając recenzję książki na blogu, jestem w tej powieści absolutnie zakochana, stąd też właśnie taka nagroda, gdyż chciałabym was również zarazić miłością do książek tej autorki.
Czytając "Za plecami anioła" zasypywałam was na facebooku cytatami z książki i z nimi właśnie związane będzie zadanie konkursowe, a dokładniej:
WYBIERZCIE WASZ ULUBIONY CYTAT Z KSIĄŻKI "Za plecami anioła" (możecie szukać na stronie wśród cytatów, które wam na bieżąco wrzucałam, na profilu książki na lubimyczytac.pl lub korzystać z innych źródeł.) wybrany cytat zamieście w komentarzu pod tym wpisem lub pod dostem konkursowym na facebooku z UZASADNIENIEM dlaczego właśnie ten cytat wybieracie.
REGULAMIN KONKURSU
1. Każdy użytkownik, który chce wziąć udział w konkursie musi spełnić następujące warunki:
*Wykonać zadanie konkursowe opisane wyżej
*Polubić stronę książkokolicy: https://www.facebook.com/ksiazkoholicy14
*Udostępnić ten post jako publiczny na swoim profilu
ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE TRZEBA SPEŁNIĆ WSZYSTKIE 3 WARUNKI
2.Konkurs trwa od dnia 29.04.2015r. do dnia 5.05.2015r.do północy.
3. Wyniki będą ogłoszonej najpóźniej 7.05.2015r.
4. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden cytat do konkursu
5. Współorganizatorem oraz sponsorem nagrody dla zwycięzcy jest wydawnictwo REPLIKA: https://www.facebook.com/WydawnictwoReplika?fref=ts

Osoby, które zgłaszają się pod tym postem proszę o podpisywanie się imieniem i nazwiskiem (pozwoli mi to zweryfikować, czy wykonaliście zadania związane z facebookiem)

Życzę wszystkim powodzenia i czekam na wasze zgłoszenia;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, za Twoją wizytę. Zostaw ślad swojej obecności...