Jesienne premiery, których nie mogę się doczekać!

Moi drodzy, dawno nie było żadnych nowości, bo i mało jest chwilowo książek, które budzą moje zainteresowanie. Miesiące wakacyjne nie sprzyjają rynkowi wydawniczemu i sporadycznie można trafić obecnie na naprawdę ciekawe premiery. Jednak lato zbliża się już ku końcowi i powoli pojawiają się zapowiedzi jesiennych nowości, a te wyglądają naprawdę obiecująco, dlatego dziś przygotowałam dla Was zestawienie premier, których nie mogę się doczekać!


1. "Wczorajsza róża. Tom II"- Daria Rajda. 

Daria Rajda powraca z drugim tomem swojej debiutanckiej powieści. Losy Magdy i Krzyśka  oczarowały mnie i uważam, że "Wczorajsza róża" była jednym z najlepszych polskich debiutów 2018 roku, dlatego nie mogę doczekać się kontynuacji i jestem bardzo ciekawa, czym tym razem zaskoczy nas autorka. 

"Krzysiek i Magda nigdy nie sądzili, że jeszcze się spotkają... Wszystko zmienia się pewnego deszczowego dnia, gdy Magda niemalże wpada pod maskę samochodu Krzysztofa. Jest przemoknięta i wystraszona, a jej irracjonalne zachowanie wskazuje na to, że wplątała się w poważne tarapaty. Co ukrywa? Przed kim ucieka? I czy tajemnica, której tak zawzięcie strzeże, może na nowo rozbudzić tlące się w nich namiętności? Jedno jest pewne – ich spotkanie to dopiero początek serii nieoczekiwanych zdarzeń..."

Premiera: 07.10.2019 r.

Recenzja "Wczorajszej róży": http://ksiazkoholiczka94.blogspot.com/2018/11/wczorajsza-roza-daria-rajda.html
 
2. "Rytuały wody"-


Polski thriller osadzony w nadmorskiej scenerii- czyli znak rozpoznawczy "polskiego Dana Browna"- Leszka Hermana, który wraca z nową, czwartą już książką i mam nadzieję, że dalej utrzyma swój, naprawdę wysoki poziom, bo takich autorów jest w Polsce naprawdę niewielu...

"Jeden prom, kilku bohaterów i wzburzone morze. Napięcie, sensacja i trudna do rozwikłania zagadka.
Ta noc na promie miała być po prostu miła i atrakcyjna. Stała się jednak prawdziwie przerażająca – z powodu tego, co wydarzyło się tydzień wcześniej w Szczecinie, a także kilka lat wcześniej w Rotterdamie…"

Premiera: 02.10.2019 r. 4. "Czterdzieści plus"- Katarzyna Kostołowska

Cztery zwariowane przyjaciółki powracają w kolejnej książce Katarzyny Kostołowskiej! 
Pierwsza część- "Czterdzieści minus" była bardzo lekką, pozytywną opowieścią o przyjaźni i walce z przeciwnościami losu, którą czytało się rewelacyjnie, dlatego "Czterdzieści plus" zapowiada się na idealną lekturę na długie, przygnębiające jesienne wieczory.

"Czterem przyjaciółkom znanym z „Czterdzieści minus” przybyło kilka lat, dwoje dzieci i jeden pies. Czy to pora na nudną stabilizację? W żadnym razie! Prawdziwe życie dopiero się zaczyna, a Magda, Anita, Karolina i Aśka są przecież specjalistkami od kłopotów. W „Czterdzieści plus” zamiast nudy czeka nas ucieczka do Londynu, pojednanie z trudną przeszłością, nieoczekiwana przeprowadzka i nadzieja na prawdziwą miłość. Poleje się dużo wina i jeszcze więcej łez, ale będzie można się także szczerze pośmiać."

Premiera: 18.09.2019 r.
Recenzja "Czterdzieści minus":  https://ksiazkoholiczka94.blogspot.com/2019/05/czterdziesci-minus-katarzyna-kostoowska.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, za Twoją wizytę. Zostaw ślad swojej obecności...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Książkoholiczka94 , Blogger