Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 21 maja 2016

POTRZEBNA POMOC- TRZEBA ODBUDOWAĆ SPALONY DOM!

Moi drodzy, jest sprawa: TRZEBA POMÓC!


      Może nie jest to nic, związanego z tematyką bloga, ale wierzę, że zagląda tu wiele osób o wielkich sercach, które poświęcą chwilę by przeczytać to,co mam Wam do przekazania.

       Pewnej wspaniałej rodzinie spłonął dom. Z dnia na dzień stracili dach nad głową. Niestety ów dom nie był ubezpieczony, więc nie mają środków na jego odbudowę. Na pomoc miasta również nie mogą liczyć. Obecnie mieszkają w maleńkim pomieszczeniu na zapleczu swojego sklepu zoologicznego. To straszne, jak los potrafi być niesprawiedliwy. Niesamowici ludzie, którzy przez całe życie pomagali zwierzętom, stwarzali im dom tymczasowy (Rocznie przez ich dom przechodziło nawet 50 zwierzaków!), teraz sami zostali pozbawieni dachu nad głową. Niestety domu nie da się odbudować. Trzeba zrównać z ziemią to, co zostało i stworzyć wszystko od podstaw. 

Dlatego też zwracam się do Was z prośbą o pomoc.
Zostały utworzone konta, na które można wpłacać pieniążki. Koszt postawienia domu nie jest mały, ale wspólnymi siłami damy radę! Oczywiście liczę się z tym, że każdy ma ograniczone środki, dlatego nie proszę Was o jakieś nierealne kwoty. Liczy się każdy grosz! Proszę Was, nie myślcie w kategoriach "a tam, złotówki to mi się wpłacać nie opłaca". Właśnie, że się opłaca! Bo z takich "złotówek" zamierzamy postawić ten dom i zwrócić rodzinie dach nad głową. 

Najpilniejszą na tę chwilę sprawą, jest znalezienie firmy, która zdecydowałaby się wyburzyć stary dom i wywieść gruz, bo bez tego nie ruszymy z miejsca. 

Dodatkowo proszę Was o nagłośnienie sprawy, udostępniajcie post, udostępniajcie wydarzenie na facebooku. Wiem, sporą część czytelników bloga stanowią blogerki, dlatego jeśli możecie i macie chęć by pomóc, zachęcam Was, do przekazania informacji swoim czytelnikom, w końcu chodzi o to, by dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Im więcej osób dowie się o naszej akcji, tym szybciej rodzina wróci do domu!

Dla wszystkich dobrych duszek, pozostawiam numery kont do wpłaty:
BGŻ BNP PARIBAS SA
Fundacja Bonum Animae
Cele statutowe
(złotówki) 17203000451110000004263240
(euro) 91203000453110000000367850
Przelewy z zagranicy (euro) : SWIFT GOPZPLPWXXX PL91203000453110000000367850


Więcej informacji w poświęconym akcji wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1219549634726034/
a także u nieocenionej Kasi Pisarskiej, która jest pomysłodawczynią akcji;)

 
Tak obecnie wygląda dom...

 


LICZĘ NA WAS I Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ POMOC:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, za Twoją wizytę. Zostaw ślad swojej obecności...