And the Winner is...-Wyniki konkursu z "Wiedziałam, że tak będzie"

Moi drodzy, wczoraj zakończył się konkurs, w którym do wygrania był egzemplarz "Wiedziałam, że tak będzie" Kasi Pisarskiej. Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia. Wybór był trudny, kilka pomysłów naprawdę przypadło mi do gustu, ale nagrodzić mogłam tylko jedną osobę. 


Egzemplarz "Wiedziałam, że tak będzie" wędruje do...

IRIS!

A oto jej odpowiedź:
 
"Częścią wygranej podzieliłabym się z rodziną i przyjaciółmi. Ale ponieważ nie ma nic zabawnego i odkrywczego w kupowaniu mieszkania, spłacaniu kredytów i zakładaniu fundacji, opiszę co zrobiłabym z wygraną, gdybym pozwoliła tej bardziej szalonej części mnie dojść do głosu.
Kupiłabym baaardzo duży kawałek ziemi we Włoszech i zbudowała na niej mój własny Starożytny Rzym. Z piękną willą z białego kamienia na jednym wzgórzu, forum na drugim, do tego mnóstwo ogrodów, wysokich kamieniczek, wąskich zaułków. Jakieś świątynie, biblioteki i termy, żebym żyła w jednej z moich ukochanych książek. Miasto stałoby się jednym wielkim ośrodkiem wypoczynkowym, bo przecież żyć z czegoś trzeba. W mojej willi jednak mogłabym być Rzymianką, w pełnym tego słowa znaczeniu."


Zwyciężczyni serdecznie gratuluję, a pozostałym uczestnikom przypominam, że obecnie na blogu trwa świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest jedna z pięciu książek:

11 komentarzy:

Dziękuję, za Twoją wizytę. Zostaw ślad swojej obecności...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Książkoholiczka94 , Blogger